Vizualizace tlumičů

Vizualizace tlumiče Old Man Emu - Nitrocharger Sport Shock

Vizualizace tlumiče Old Man Emu - Nitrocharger Sport Shock

S pokročilým systémem ventilů, který zahrnuje tři oblasti dolaďování, se Old Man Emu's Nitrocharger Sport okamžitě přizpůsobuje všem povrchům, a tím poskytuje výbornou, hladkou jízdu a fenomenální ovládání.

Vizualizace tlumiče Old Man Emu - Nitrocharger Shock

Vizualizace tlumiče Old Man Emu - Nitrocharger Sport Shock

Jen málo výrobků umí převést výkon a schopnosti vozu 4x4 jako sada správně ventilovaných, pro vůz padnoucích tlumičů 4x4, které jsou důležitou součástí vylepšování zavěšení kol. Jsou jedním z nejužitečnějších vylepšení na vozu 4x4, a to tím, že zlepšují jízdní vlastnosti pokaždé, kdy je auto na cestě.

Vizualizace tlumiče Old Man Emu - LTR

Vizualizace tlumiče Old Man Emu - Tlumiče

Tlumiče Old Man Emu Long Travel Remote (LTR) 4x4 byly původně vyvinuty pro užití při off-road závodech, kde jejich precizní jízdní vlastnosti na prašných cestách a znamenitá kontrola na vyjetých kolejích prokázaly, že jejich stabilní výkon je nepřekonatelný v každém prostředí.

ARB Air Lockers & Accessories

Vizualizace tlumiče ARB - Air lockers

Trvalý závazek výzkumu a designu, použití kvalitních materiálů a nekompromisní přístup k výrobě, to vše přispělo k úspěchu vzduchové uzávěrky diferenciálu Air Locker ve více než 100 zemích na celém světě. Patentovaný design vzduchové uzávěrky diferenciálu Air Locker ARB je velmi silný, s konstrukčními díly vyrobenými z vysocelegované oceli letecké kvality.

Množství:
0 ks zboží
Cena:
0,- Kč
Košík