Vizualizace tlumiče Old Man Emu - LTR

Vizualizace tlumiče Old Man Emu - Nitrocharger Sport Shock Rollover to view details Rollover to view details Rollover to view details Rollover to view details

Tlumiče Old Man Emu Long Travel Remote (LTR) 4x4 byly původně vyvinuty pro užití při off-road závodech, kde jejich precizní jízdní vlastnosti na prašných cestách a znamenitá kontrola na vyjetých kolejích prokázaly, že jejich stabilní výkon je nepřekonatelný v každém prostředí.

Majitelé vozů 4x4, kteří jezdili se svými vozy v drsných a odlehlých oblastech, si brzy všimli výhod LTR, což vedlo OME k vývoji obsluhování širšího spektra požadavků při výměnách 4WD zavěšení kol. Stejně jako tlumiče Old Man Emu, i LTR čerpají výhody z konkrétního specifického systému ventilů, který je přednastaven inženýry z interního oddělení OME pro kontrolu jízdy.

Najeďte myší na obrázek a získáte více informací

1. Píst odděluje plyn a olej, zamezuje tak vnikání plynu do provzdušňovacího oleje, tedy hlavní příčině oslabení tlumiče.

2. Duální O-kroužkové víčko na slitinový kanystr pro výborné těsnění a zadržení plynu.

3. Externí instalovaný kanystr umožňuje vyšší objem oleje, což snižuje provozní teploty, a schopnost nastavit tlaky plynu podle osobních preferencí.

4. Pevná teflonová hadice obalená nerezovou ocelí.

Množství:
0 ks zboží
Cena:
0,- Kč
Košík